HomeHof van TwenteLocatiekeuze Campus De Whee

Locatiekeuze Campus De Whee

In de gemeenteraad van 20 januari 2026 dient Eric Rikkert namens de CDA-fractie een motie in i.v.m. de locatiekeuze voor Campus De Whee op de huidige locatie. De motie wordt ondersteund door vrijwel alle fracties in de raad.
Waar gaat het om? Campus De Whee (Goor) is de beoogde nieuwe huisvesting voor de basisscholen De Albatros; De Boomhut en De Waerdenbosch (voortgezet onderwijs) incl. sportzaal. Voor de verdere ontwikkeling van de planvorming is een voorgenomen locatiekeuze noodzakelijk: de huidige locatie De Whee. De stuurgroep die werkt aan de voorbereiding heeft ook onderzoek gedaan naar de mogelijkheden op het TSB-terrein Op Stoom en de locatie Heeckeren.
Echter is de locatie ’t Doesgoor, die nu al een samenwerking heeft met de basisscholen De Albatros, De Boomhuut en De Waerdenborch niet meegenomen. Aangezien het gaat om een investering van € 22 miljoen voor de komende 30 jaar en er bij ’t Doesgoor voldoende ruimte is voor meervoudig gebruik verzoeken de fracties in de raad om de locatie ’t Doesgoor alsnog in te brengen in de Stuurgroep.

meest gelezen