Eigentijds Lekker – Hebt u nog foto’s

0
903

Markelo – Het eerste receptenboekje “Oolderwets lekker” was een groot succes, herkenbare en minder herkenbare recepten werden afgewisseld met leuke verhaaltjes en foto’s.

Ook het tweede deel zit weer bomvol leuke afwisselende recepten, welke per maand worden gepresenteerd. De recepten variëren van Blote Billetjes in het gras, een Tart Tartin van rabarber tot een Maarkelse Marnier.
De maanden worden weergegeven als Louwmaand, Sprokkelmaand, Lentemaand enz. voorzien van korte gedichten en weerspreuken.Om het één en ander te “larderen” met foto’s vragen wij Uw hulp. Graag willen wij foto’s van U ontvangen over de allegorische optocht welke tijdens “Eigenwijs” in 1984 werd opgevoerd. Deze optocht stond nml ook in het teken van de maanden van het jaar, welke door 12 verschillende buurten werd uitgebeeld door hetgeen wat betrekking had op de genoemde maanden.

Hebt u nog foto’s uit uw buurt stuur dan een berichtje aan d.roeterdink@outlook.com of telefonisch 0547-362832.

Namens de werkgroep “het eetbare erf” hartelijk dank.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in